Idėjų generavimas   UŽSAKYTI   PASITEIRAUTI

Idėjų generavimas mes galime padėti Jums ir tikrai tai padarysime

Idėjų generavimas, galime pasiūlyti Jums įvairių idėjų, kaip pagerinti Jūsų verslo duodamą grąžą ir padidinti jo efektyvumą išnaudojant skaitmenines technologijas ir ne tik. Galbūt susidūrėte su Jūsų manymu sunkiai įgyvendinamomis problemomis ar iššūkiais, tuomet visi Jūsų rūpesčiai pasibaigė, nes mes galime padėti Jums ir tikrai tai padarysime, o kaštai bus minimalūs.

Jums taip pat turėtu būti idomu:

Dizaino darbai

Dizaino darbai tokie kaip svetainių ir el. parduotuvių dizainai, logotipai, vizitinės kortelės, reklaminiai skydeliai (baneriai). Taip pat brošiūros, kiti grafikos darbai, nuotraukų ar paveikslėlių redagavimas, animacinių paveikslėlių kūrimas ir kita. Mūsų dizaineriai yra tikri menininkai, kurie gali pasiūlyti puikius dizaino darbus, kuriuos mes laikome meno kūriniais. Jūs tikrai įvertinsite jų kūribiškumą, bei būsite patenkinti rezultatais.

Projektų administravimas

Jau esamų IT projektų priežiūra, atnaujinimas, tobulinimas ar klaidų taisymas, svetainių turinio pildymas, el. parduotuvių turinio pildymas, atsarginių kopijų generavimas, apsaugos priemonių diegimas ir pritaikymas, įvairaus tipo duomenų bazių priežiūra ir atsarginių kopijų generavimas. Projektų administravimas ir nuolatinė priežiūra, bei palaikymas esamų projektų arba jų vystymas ar tobulinimas.

Google Adwords

Sukursime ir įvykdysime Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančias reklamos strategijas ir pilnai pasirūpinsime Google Adwords kampanija. Google paieškos sistemoje būsite matomi ir surasite tikslingą savo verslo auditoriją, kuri Jums duos didelę finansinę grąžą. Šiomis dienomis verslo sėkmė didžiąją dalimi slypi Jūsų verslo pasiekiamumu, o efektyvesnio būdo už Google Adwords reklama tiesiog nėra.

Socialinių tinklų integracija

Integruojame svetaines ir el. parduotuves su populiariausiais socialiniais tinklais, tokiais kaip: Facebook, Twitter, Instagram ir kitais. Galime pasiūlyti socialinių tinklų paskyrų kūrimą, priežiūrą ir valdymą. Įvairaus turinio įkėlimą, paskyrų populiarinimą ir kuo didesnio klientų rato pritraukimą. Šiais laikais verslas be savo Facebook puslapio praranda labai didelę auditoriją, kuri negali būti pasiekiama kitais būdais, todėl derėtų socialinių tinklų aspektą ir galimą naudą vertinti ypač rimtai ir išnaudoti visas galimybes populiarinti Jūsų verslą.

ideju generavimas