Programavimo paslaugos   UŽSAKYTI   PASITEIRAUTI

programavimo paslaugos – Mūsų siūlomos programavimo paslaugos atitinka visus šių dienų standartus

Mūsų siūlomos programavimo paslaugos atitinka visus šių dienų standartus. Taip pat yra paremtos ilgamete patirtimi dirbant su įvairiausiais projektais. Turėdami tokią didelę patirtį dirbame maksimaliai efektyviai ir išnaudojame visas turimas žinias. Todėl esame tikri, jog mūsų sprendimai kuo įmanoma labiau atitinką kliento lūkesčius ir poreikius. Kas mums leidžia Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už mažiausią kainą.

Kiekvienas mūsų specialistas yra įvaldęs ne vieną programavimo kalbą. Todėl galime Jums pasiūlyti plataus spektro programavimo paslaugas. Ar tai būtų išskirtinių modulių kūrimas, esamų sistemų taisymas ar tobulinimas. Populiariausių atviro kodo turinio valdymo sistemų, uždaro kodo turinio valdymo sistemų programavimas. Unikalių ir vienetinių sistemų pritaikymas būtent Jums, dizainų pritaikymas mobiliesiems įrenginiams ir daugybę kitų programavimo darbų bei el. sprendimų.

Jums taip pat turėtu būti idomu:

Projektų administravimas

Jau esamų IT projektų priežiūra, atnaujinimas, tobulinimas ar klaidų taisymas. Svetainių turinio pildymas, el. parduotuvių turinio pildymas. Atsarginių kopijų generavimas, apsaugos priemonių diegimas ir pritaikymas. Įvairaus tipo duomenų bazių priežiūra ir atsarginių kopijų generavimas. Projektų administravimas ir nuolatinė priežiūra, bei palaikymas esamų projektų.

Svetainių kūrimas programavimas

Svetainių kūrimas: programuojame, kūriame reprezentacines svetaines, elektronines parduotuves, aplikacijas mobiliesiems. Galime pasiūlyti tiek atviro kodo sistemas su turinio valdymu, tiek ir uždaro kodo su unikaliais pritaikytais turinio valdymo instrumentais.

Programuodami svetaines mes pritaikome mūsų ilgametę patirtį ir visas turimas žinias. Todėl jau prieš pradėdami darbus, mes puikiai žinome kokia technologija ir programavimo kalba yra tinkamiausia kiekvienam individualiai.Ir nesiūlome visiems to paties produkto kaip standarto. Efektyviai išnaudodami savus resursus galime užtikrinti, jog Jūs gausite tik moderniausią ir visus programavimo standartus atitinkančią svetainę ar el. parduotuvę. Kuri atitiks visus šių dienų poreikiu. Kas atvers visas įmanomas galimybes Jūsų verslui.

Svetainių kūrimas; reprezentcinės svetainės; el. parduotuvės; informaciniai puslapiai; skelbimų tipo puslapiai; blogai; ir kita.

SUDERINAMUMAS: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safary
PRITAIKYMAS: Staliniai kompiuteriai, Planšetiniai kompiuteriai, Išmanieji telefonai, Kiti įrenginiai
STANDARTAI: W3C standartai, HTML5, CSS3, PHP, JavaScript, Responsive

programavimo paslaugos