Projektų administravimas   UŽSAKYTI   PASITEIRAUTI

Projektų administravimas – esamų IT projektų priežiūra, atnaujinimas.

Projektų administravimas: esamų IT projektų priežiūra, atnaujinimas, tobulinimas. Klaidų taisymas, svetainių turinio pildymas, el. parduotuvių turinio pildymas. Taip pat atsarginių kopijų generavimas, apsaugos priemonių diegimas ir pritaikymas, įvairaus tipo duomenų bazių priežiūra ir atsarginių kopijų generavimas. SSL saugumo sertifikato reikalavimu diegimas ir aktivavimas.

Jums taip pat turėtu būti idomu:

Programavimo paslaugos

Mūsų siūlomos programavimo paslaugos
ne tik atitinka visus šių dienų standartus, bet taip pat yra paremtos ilgamete patirtimi dirbant su įvairiausiais projektais. Turėdami tokią didelę patirtį dirbame maksimaliai efektyviai ir išnaudojame visas turimas žinias, kad mūsų sprendimai kuo įmanoma labiau atitiktų kliento lūkesčius ir poreikius, dėl to galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už mažiausią kainą. Kiekvienas mūsų specialistas yra įvaldęs ne vieną programavimo kalbą, todėl galime Jums pasiūlyti plataus spektro programavimo paslaugas.

Idėjų generavimas

Galime pasiūlyti Jums įvairių idėjų, kaip pagerinti Jūsų verslo duodamą grąžą ir padidinti jo efektyvumą išnaudojant skaitmenines technologijas ir ne tik. Galbūt susidūrėte su Jūsų manymu sunkiai įgyvendinamomis problemomis ar iššūkiais, tuomet visi Jūsų rūpesčiai pasibaigė, nes mes galime padėti Jums ir tikrai tai padarysime, o kaštai bus minimalūs.

Socialinių tinklų integracija

Integruojame svetaines ir el. parduotuves su populiariausiais socialiniais tinklais, tokiais kaip: Facebook, Twitter, Instagram ir kitais. Galime pasiūlyti socialinių tinklų paskyrų kūrimą, priežiūrą ir valdymą. Įvairaus turinio įkėlimą, paskyrų populiarinimą ir kuo didesnio klientų rato pritraukimą. Šiais laikais verslas be savo Facebook puslapio praranda labai didelę auditoriją, kuri negali būti pasiekiama kitais būdais, todėl derėtų socialinių tinklų aspektą ir galimą naudą vertinti ypač rimtai ir išnaudoti visas galimybes populiarinti Jūsų verslą.

Reklamos paslaugos

Siūlome reklamos paslaugas elektroninėje erdvėje, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus rengiame įvairias reklamos kampanijas populiariausiose tinklalapiuose, socialiniuose tinkluose, bei paieškos sistemose. Galime paruošti visą reikalingą reklamos turinį jeigu to reikia. Nuolat analizuojame rinką, todėl žinome efektyviausius būdus ir priemonės geriausiems rezultatams pasiekti.