Reklamos paslaugos   UŽSAKYTI   PASITEIRAUTI

Reklamos paslaugas elektroninėje erdvėje, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus

Reklamos paslaugas elektroninėje erdvėje, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus rengiame įvairias reklamos kampanijas populiariausiose tinklalapiuose, socialiniuose tinkluose, bei paieškos sistemose. Galime paruošti visą reikalingą reklamos turinį jeigu to reikia. Nuolat analizuojame rinką, todėl žinome efektyviausius būdus ir priemonės geriausiems rezultatams pasiekti.

Jums taip pat turėtu būti idomu:

Projektų administravimas

Jau esamų IT projektų priežiūra, atnaujinimas, tobulinimas ar klaidų taisymas, svetainių turinio pildymas, el. parduotuvių turinio pildymas, atsarginių kopijų generavimas, apsaugos priemonių diegimas ir pritaikymas, įvairaus tipo duomenų bazių priežiūra ir atsarginių kopijų generavimas. Projektų administravimas ir nuolatinė priežiūra, bei palaikymas esamų projektų.

Išorinė SEO optimizacija, tai galimybė Jūsų verslą priartinti kuo arčiau kliento, išnaudojant mažiausiai resursų tiek finansinių, tiek ir žmogiškųjų.

Programavimo paslaugos

Mūsų siūlomos programavimo paslaugos
ne tik atitinka visus šių dienų standartus, bet taip pat yra paremtos ilgamete patirtimi dirbant su įvairiausiais projektais. Turėdami tokią didelę patirtį dirbame maksimaliai efektyviai ir išnaudojame visas turimas žinias, kad mūsų sprendimai kuo įmanoma labiau atitiktų kliento lūkesčius ir poreikius, dėl to galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už mažiausią kainą. Kiekvienas mūsų specialistas yra įvaldęs ne vieną programavimo kalbą, todėl galime Jums pasiūlyti plataus spektro programavimo paslaugas.

Svetainių kūrimas programavimas

Svetainių kūrimas: programuojame, kūriame reprezentacines svetaines, elektronines parduotuves, aplikacijas mobiliesiems. Galime pasiūlyti tiek atviro kodo sistemas su turinio valdymu, tiek ir uždaro kodo su unikaliais pritaikytais turinio valdymo instrumentais.

Vidinė SEO optimizacija yra svarbus faktorius, norint užimti kuo aukštesnę vietą Google paieškos rezultatuose.

Socialinių tinklų integracija

Integruojame svetaines ir el. parduotuves su populiariausiais socialiniais tinklais, tokiais kaip: Facebook, Twitter, Instagram ir kitais. Galime pasiūlyti socialinių tinklų paskyrų kūrimą, priežiūrą ir valdymą. Įvairaus turinio įkėlimą, paskyrų populiarinimą ir kuo didesnio klientų rato pritraukimą. Šiais laikais verslas be savo Facebook puslapio praranda labai didelę auditoriją, kuri negali būti pasiekiama kitais būdais, todėl derėtų socialinių tinklų aspektą ir galimą naudą vertinti ypač rimtai ir išnaudoti visas galimybes populiarinti Jūsų verslą.