Soc. tinklų integracija   UŽSAKYTI   PASITEIRAUTI

Soc. tinklų integracija – Integruojame svetaines ir el. parduotuves su populiariausiais socialiniais tinklais.

Integruojame svetaines ir el. parduotuves su populiariausiais socialiniais tinklais. Tokiais kaip: Facebook, Twitter, Instagram ir kitais. Galime pasiūlyti socialinių tinklų paskyrų kūrimą, priežiūrą ir valdymą. Įvairaus turinio įkėlimą, paskyrų populiarinimą ir kuo didesnio klientų rato pritraukimą. Šiais laikais verslas be savo Facebook puslapio praranda labai didelę auditoriją. Kuri negali būti pasiekiama kitais būdais. Būtent todėl derėtų socialinių tinklų aspektą ir galimą naudą vertinti ypač rimtai. Išnaudokite visas galimybes populiarinti Jūsų verslą.

Jums taip pat turėtu būti idomu:

Projektų administravimas

Jau esamų IT projektų priežiūra, atnaujinimas, tobulinimas ar klaidų taisymas, svetainių turinio pildymas, el. parduotuvių turinio pildymas, atsarginių kopijų generavimas, apsaugos priemonių diegimas ir pritaikymas, įvairaus tipo duomenų bazių priežiūra ir atsarginių kopijų generavimas. Projektų administravimas ir nuolatinė priežiūra, bei palaikymas esamų projektų.

Svetainių kūrimas programavimas

Svetainių kūrimas: programuojame, kūriame reprezentacines svetaines, elektronines parduotuves, aplikacijas mobiliesiems. Galime pasiūlyti tiek atviro kodo sistemas su turinio valdymu, tiek ir uždaro kodo su unikaliais pritaikytais turinio valdymo instrumentais.

Programavimo paslaugos

Mūsų siūlomos programavimo paslaugos
ne tik atitinka visus šių dienų standartus, bet taip pat yra paremtos ilgamete patirtimi dirbant su įvairiausiais projektais. Turėdami tokią didelę patirtį dirbame maksimaliai efektyviai ir išnaudojame visas turimas žinias, kad mūsų sprendimai kuo įmanoma labiau atitiktų kliento lūkesčius ir poreikius, dėl to galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už mažiausią kainą. Kiekvienas mūsų specialistas yra įvaldęs ne vieną programavimo kalbą, todėl galime Jums pasiūlyti plataus spektro programavimo paslaugas.

Google Adwords

Sukursime ir įvykdysime Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančias reklamos strategijas ir pilnai pasirūpinsime Google Adwords kampanija. Google paieškos sistemoje būsite matomi ir surasite tikslingą savo verslo auditoriją, kuri Jums duos didelę finansinę grąžą. Šiomis dienomis verslo sėkmė didžiąją dalimi slypi Jūsų verslo pasiekiamumu, o efektyvesnio būdo už Google Adwords reklama tiesiog nėra.

Dizaino darbai

Dizaino darbai tokie kaip svetainių ir el. parduotuvių dizainai, logotipai, vizitinės kortelės, reklaminiai skydeliai (baneriai). Taip pat brošiūros, kiti grafikos darbai, nuotraukų ar paveikslėlių redagavimas, animacinių paveikslėlių kūrimas ir kita. Mūsų dizaineriai yra tikri menininkai, kurie gali pasiūlyti puikius dizaino darbus, kuriuos mes laikome meno kūriniais. Jūs tikrai įvertinsite jų kūribiškumą, bei būsite patenkinti rezultatais.

Idėjų generavimas

Galime pasiūlyti Jums įvairių idėjų, kaip pagerinti Jūsų verslo duodamą grąžą ir padidinti jo efektyvumą išnaudojant skaitmenines technologijas ir ne tik. Galbūt susidūrėte su Jūsų manymu sunkiai įgyvendinamomis problemomis ar iššūkiais, tuomet visi Jūsų rūpesčiai pasibaigė, nes mes galime padėti Jums ir tikrai tai padarysime, o kaštai bus minimalūs.