SEO optimizacija   UŽSAKYTI   PASITEIRAUTI

SEO OPTIMIZACIJA

Galime pasiūlyti kokybišką ir profesionalią SEO optimizaciją, tiek vidinę tiek ir išorinę. Mūsų specialistai pasirūpins tikslų nustatymu, Google rinkos analizavimu, raktažodžių branduolio formavimu, konkurencijos analize ir pasiūlys Jums optimaliausią variantą siekiant padaryti Jūsų svetainę matoma ir pasiekiama visose paieškos sistemose kiek įmanoma efektyviau išnaudojant turimus resursus. Jeigu svetainių programavimas vygdomas pas mus, mes garantuojame, jog svetaine atitiks visus vidinio seo optimizacijos standartus.

Taip pat siūlome šias E paslaugas:

Svetainių kūrimas programavimas

Svetainių kūrimas: programuojame, kūriame reprezentacines svetaines, elektronines parduotuves, aplikacijas mobiliesiems. Galime pasiūlyti tiek atviro kodo sistemas su turinio valdymu, tiek ir uždaro kodo su unikaliais pritaikytais turinio valdymo instrumentais.

Google Adwords

Sukursime ir įvykdysime Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančias reklamos strategijas ir pilnai pasirūpinsime Google Adwords kampanija. Google paieškos sistemoje būsite matomi ir surasite tikslingą savo verslo auditoriją, kuri Jums duos didelę finansinę grąžą. Šiomis dienomis verslo sėkmė didžiąją dalimi slypi Jūsų verslo pasiekiamumu, o efektyvesnio būdo už Google Adwords reklama tiesiog nėra.

Projektų administravimas

Jau esamų IT projektų priežiūra, atnaujinimas, tobulinimas ar klaidų taisymas. Svetainių turinio pildymas, el. parduotuvių turinio pildymas. Atsarginių kopijų generavimas, apsaugos priemonių diegimas ir pritaikymas. Įvairaus tipo duomenų bazių priežiūra ir atsarginių kopijų generavimas. Projektų administravimas ir nuolatinė priežiūra, bei palaikymas esamų projektų.

Programavimo paslaugos

Mūsų siūlomos programavimo paslaugos
ne tik atitinka visus šių dienų standartus, bet taip pat yra paremtos ilgamete patirtimi dirbant su įvairiausiais projektais. Turėdami tokią didelę patirtį dirbame maksimaliai efektyviai ir išnaudojame visas turimas žinias, kad mūsų sprendimai kuo įmanoma labiau atitiktų kliento lūkesčius ir poreikius, dėl to galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už mažiausią kainą. Kiekvienas mūsų specialistas yra įvaldęs ne vieną programavimo kalbą, todėl galime Jums pasiūlyti plataus spektro programavimo paslaugas.

Socialinių tinklų integracija

Integruojame svetaines ir el. parduotuves su populiariausiais socialiniais tinklais, tokiais kaip: Facebook, Twitter, Instagram ir kitais. Galime pasiūlyti socialinių tinklų paskyrų kūrimą, priežiūrą ir valdymą. Įvairaus turinio įkėlimą, paskyrų populiarinimą ir kuo didesnio klientų rato pritraukimą. Šiais laikais verslas be savo Facebook puslapio praranda labai didelę auditoriją, kuri negali būti pasiekiama kitais būdais, todėl derėtų socialinių tinklų aspektą ir galimą naudą vertinti ypač rimtai ir išnaudoti visas galimybes populiarinti Jūsų verslą.